خرید تفاله گوجه امسال

خرید تفاله گوجه امسال برای کاهش هزینه های تامین سایر جیره های گران مانند خوراک های دانه ای صورت می گیرد. آیا این تفاله ارزش تغذیه ای مطلوبی دارد؟

خرید تفاله گوجه امسال برای کاهش هزینه های تامین سایر جیره های گران مانند خوراک های دانه ای صورت می گیرد. آیا این تفاله ارزش تغذیه ای مطلوبی دارد؟

تفاله ها معجزه ای برای کاهش قیمت

در حال حاضر که تامین نهاده هایی چون جو، ذرت و … با محدودیت روبرو شده و هزینه تامین آن ها بسیار افزایش یافته است، استفاده از ضایعات محصولات کشاورزی مانند تفاله گوجه، تفاله سیب، تفاله چغندر و … می تواند راه بسیار مطمئنی به نظر برسد.

چه میزان از مزایای استفاده از تفاله گوجه در ترکیب جیره غذایی داو طیور اطلاع دارید؟

جالب است بدانید یکی از ویژگی های تفاله گوجه درصد پروتئین مناسب آن برای دام وطیور است.

در صورتی که به جیره تفاله گوجه افزوده شود، میزان تولید شیر در گاو و گوسفند و همچنین ماندگاری گوشت پس از کشتار طیور بهبود پیدا می کند.

از این رو بیشتر تولید کنندگان با توجه به این نکته و همچنین به منظور کاهش هزینه خوراک دام خود از تفاله گوجه استفاده می کنند.

خرید تفاله گوجه برای خوراک دام به عنوان یک خوراک جایگزین و ارزان می تواند خریدی هوشمندانه باشد.

خرید این تفاله علاوه بر بهبود کیفیت جیره در کاهش هزینه ها نیز موثر است.

آنالیز های آزمایشگاهی استفاده تفاله گوجه برای خوراک دام و طیور را تایید نمودند.

قیمت تفاله ها عموما نصف قیمت نهاده هاست. پس از نظر اقتصادی نیز استفاده از تفاله ها در جیره دام و طیور منطقی و بسیار به صرفه است.

برای اطلاع از موجودی، آنالیز و نام و کاربرد انواع تفاله های گیاهی پیشنها می کنیم به کانال تلگرامی بازرگانی کهن مراجعه نمایید تا بتوانید با مقایسه و بررسی بیشتر بهترین نوع تفاله را با توجه به نیاز خود تهیه نمایید.

نحوه خرید تفاله گوجه امسال

برای خرید این محصول با شماره های بخش فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.