خرید تفاله گوجه درجه یک

خرید تفاله گوجه درجه یک می تواند به سود دامداری ها در تامین جیره باشد؟ آیا با خواص تفاله گوجه بهبود کیفیت جیره دام و طیور آشنا هستید؟

خرید تفاله گوجه درجه یک می تواند به سود دامداری ها در تامین جیره باشد؟ آیا با خواص تفاله گوجه بهبود کیفیت جیره دام و طیور آشنا هستید؟

تفاله ها معجزه ای برای تامین جیره ارزان

آیا راهی است که بتوان علاوه بر بهبود کیفیت جیره، نسبت به کاهش هزینه های تامین جیره دام و طیور اقدام کرد؟

به سبب گران بودن نرخ ارز، تامین نهاده هایی چون جو، ذرت و … با محدودیت روبرو شده است. این موضوع سبب شده که هزینه تامین آن ها بسیار افزایش پیدا کند.

برای جبران این افزایش قیمت و جایگزینی بخشی از جیره دام و طیور با خوراک های مناسب، استفاده از ضایعات محصولات کشاورزی مانند تفاله گوجه می تواند راه بسیار مطمئنی باشد.

خرید تفاله گوجه و سایر تفاله های گیاهی راهی برای جایگزینی نهاده ها می باشد.

تامین این تفاله برای خوراک دام به عنوان یک خوراک جایگزین و ارزان می تواند جیره باکیفیتی را برای دام تدارک ببیند.

البته توجه به این نکته نیز مهم است که آنالیز های آزمایشگاهی استفاده تفاله گوجه برای خوراک دام و طیور را تایید نمودند.

نکته اصلی برای مزیت تفاله ها این است که قیمت تفاله ها عموما نصف قیمت خوراک های دانه ای است، پس از نظر اقتصادی نیز استفاده از تفاله ها در جیره دام و طیور منطقی و بسیار به صرفه است.

با این جایگزینی می توان با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، هزینه های جاری دامداری را کاهش داد بدون این که کیفیت ارزش غذایی جیره دام پایین آید.

نحوه خرید تفاله گوجه درجه یک

با توجه به تعدد انواع تفاله ها و دیگر اقلام جیره ارزان با ما در تماس باشید.

برای اطلاع از موجودی، آنالیز و نام و کاربرد آن ها به کانال تلگرامی بازرگانی کهن مراجعه نمایید تا بتوانید با مقایسه و بررسی بیشتر بهترین نوع تفاله را با توجه به نیاز خود تهیه نمایید.

برای خرید این محصول با شماره های بخش فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.