فروش سیلاژ ذرت دامی دزفول

فروش سیلاژ ذرت دامی دزفول برای خوراک دام در چه فصلی مرسوم است؟ آیا می دانید خرید سیلاژ ذرت با کیفیت به چه منظوری انجام می گیرد؟

سیلاژ ذرت بسته بندی

فروش سیلاژ ذرت دامی دزفول برای خوراک دام در چه فصلی مرسوم است؟ آیا می دانید خرید سیلاژ ذرت با کیفیت به چه منظوری انجام می گیرد؟

سیلاژ ذرت علوفه ای چیست؟

سیلاژ ذرت علوفه ای چگونه تولید می شود؟

سیلاژ ذرت علوفه ای است که به این ترتیب تهیه می شود :

پس از خرد شدن ذرت همراه با برگ، ساقه و دانه ها به وسیله دستگاه چاپر ، تحت شرایط خاص در سیلوهای زمینی انبار می شود و یا با دستگاه های مخصوص  بسته بندی می گردد و به حالت تخمیر در می آید. به محصول تولید شده سیلاژ علوفه ای گفته می شود.

این محصول در سالهای اخیر مورد توجه پرورش دهندگان دام و طیور قرار گرفته است. سیلاژ انواع مختلف علوفه به ویژه ذرت بیشتر مورد توجه دامداران است.

سیلاژ ذرت دارای کربو هیدرات بالایی می باشد.  همین امر باعث شده تا بیشتر مورد توجه پرورش دهندگان شتر، شتر مرغ، گوسفند، گاو و به ویژه گاو های شیری قرار گیرد.

در هنگام خرید هر یک از محصولات خوراک دام و طیور مهم ترین عاملی که باید مد نظر قرار گیرد، کیفیت آن است.

سیلاژ ذرت نیاز به فضای کمتری برای نگهداری دارد.
همچنین هزینه نگهداری پایینی دارد و به سبب خوش خوراک تر بودن برای دام و طیور یکی از بهترین انتخاب ها برای جیره خواهد بود.
محصول با کیفیت را می توانید با اطمینان از بازرگانی کهن خریداری نمایید.

فروش سیلاژ ذرت دامی دزفول برای خوراک دام

عرضه سیلاژ ذرت بسته بندی و فله با قیمت های مناسب جهت راحتی دامداران گرامی برای خرید و افزودن به جیره در بازرگانی کهن تجارت نیکنام انجام می شود. همچنین ارسال به سراسر کشور صورت می گیرد.

جهت اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش انواع سیلاژ و خوراک دام و طیور مانند اقلام جیره ارزان با کارشناسان فروش این بازرگانی در تماس باشید.