فروش عمده انواع تفاله انگور با کیفیت

فروش عمده انواع تفاله انگور با کیفیت امسال نیز انجام می شود؟ چه مزایایی با افزودن این تفاله به خوراک دام و طیور اضافه می شود؟

تفاله انگور

فروش عمده انواع تفاله انگور با کیفیت امسال نیز انجام می شود؟ چه مزایایی با افزودن این تفاله به خوراک دام و طیور اضافه می شود؟

انواع تفاله گیاهی

تفاله ها به عنوان یکی از انواع جیره های ارزان و در زمره بهترین خوراک های مورد استفاده در تغذیه دام و طیور می باشند که در شکل های مختلف موجود بوده و با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.

تفاله های گیاهی از جمله خوراک های پر طرفدار در جیره دامداری های صنعتی محصوب می شوند. علاوه بر ارزش غذایی بالای این محصولات، خوش خوراکی آن نیز یکی از دلایل اصلی این تقاضای زیاد است.

تفاله ها مانند تفاله انگور ضایعات کارخانه های تولید و فراوری محصولات باغی و کشاورزی نظیر تولید لواشک، آب میوه، کمپوت و … هستند.

این محصولات در غذای انسان کاربرد نداشته اما دارای مواد غذایی مفیدی می باشد. در صورتی که به عنوان زباله و دور ریخت محسوب شوند مواد مغذی آن ها از بین خواهد رفت.

طی تحیقیقاتی که انجام گرفته به اثبات رسید که می توانند برای خوراک دام و طیور بسیار مناسب باشند.

قیمت پایین تر تفاله انگور موجب شده تنها با جایگزینی بخشی از آن با خوراک های دانه ای وارداتی مبلغ بالایی را ذخیره نمایید.

دیگر مزیت این جایگزینی این است که می توانید در بهبود طعم و خوش خوراکی جیره نیز قدم های شایسته ای بردارید.

فروش عمده انواع تفاله با کیفیت خوراک دام و طیور

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله ها و جیره های ارزن که در این بازرگانی ارائه می شوند، با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.