فروش فوری انواع تفاله ارزان

فروش فوری انواع تفاله ارزان چه مزایایی برای دامدارای های صنعتی دارد؟ آیا افزودن تفاله ها به جیره مورد تایید کارشناسان این حوزه می باشد؟

تفاله

فروش فوری انواع تفاله ارزان چه مزایایی برای دامدارای های صنعتی دارد؟ آیا افزودن تفاله ها به جیره مورد تایید کارشناسان این حوزه می باشد؟

غنی شدن جیره با تفاله ها

غنی سازی خوراک دام و طیور یکی از اولویت های اصلی جیره نویسی در دامداری ها می باشد. این موضوع تاثیر مستقیم بر کیفیت شیر و گوشت و همچنین سلامت دام و طیور دارد.

 گندم و جو و ذرت رایج ترین بخش تامین کننده جیره می باشد که به دلیل وارداتی بودن ، دامداران را متحمل هزینه های سنگین تامین ارز و گمرک می کند.

می توان به گزینه های دیگری مانند تفاله ها توجه کرد که علاوه بر داشتن ارزش تغذیه ای مناسب، هزینه های ناشی از تامین خوراک دام را کاهش می دهد.

ضایعات کارخانجات مختلف صنایع غذایی، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نقش پر رنگی را ایفا می نماید.

صنایع غذایی تولید لواشک و آب میوه و مربا ضایعاتی دارند که برای استفاده انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند. تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله های گیاهی تازه می توانند موجب ارتقای کیفیت جیره گردند.

ارتباط با مرکز فروش فوری انواع تفاله ارزان خوراک دام

مواد مغذی این محصولات بالا بوده و می توانند سبب تنوع و بهبود کیفیت جیره شوند.

خرید تفاله های گیاهی ارزان و سایر محصولات تازه و زودبار و جیره های ارزان با قیمت مناسب یکی از دغدغه ها ی اصلی دامداران می باشد. کارشناسان فروش بازرگانی کهن آمادگی دارند تا به مشتریان محترم مشاوره های کافی را در خصوص قیمت و روش های خرید عمده این محصولات ارائه کنند.