فروش پوسته ذرت دامی امسال تهران

فروش پوسته ذرت دامی امسال تهران برای تامین جیره دام و طیور انجام می گردد. افزودن این جیره چه ویژگی های خوبی برای سلامت دام خواهد داشت؟

فروش پوسته

فروش پوسته ذرت دامی امسال تهران برای تامین جیره دام و طیور انجام می گردد. افزودن این جیره چه ویژگی های خوبی برای سلامت دام خواهد داشت؟

پوسته ذرت

پوسته ذرت یکی از محصولات جانبی فرآیند آسیاب مرطوب می باشد.

این جیره معمولا حاوی مقداری نشاسته، پروتئین و روغن می باشد.

یکی از مزیت های خوب این ماد غذایی، این است که پوسته ذرت به عنوان منبع غنی فیبر در جیره های غذایی دام و طیور مورد استفاده می گیرد.

این فرآورده بعد از جداسازی تا رطوبت کمتر از ۱۰% خشک شده و حاوی ۲۰% نشاسته، ۴-۵% روغن و ۱۰-۱۲% پروتئین می باشد که جهت مصارف تغذیه ای عرضه می شود.

اصلی ترین دلیل افزایش این ماده غذایی به خوراک دام، موضوع قیمت می باشد.

پوسته یا فیبر ذرت غنی شده یکی از بهترین انواع جیره برای جایگزینی در خوراک دام می باشد. قیمت این محصول نسبت به سبوس برای دامداران صتعتی بسیار به صرفه تر است.

در جایی که هشتاد درصد هزینه های جاری در دامداری ها به موضوع تامین جیره اختصاص پیدا می کند، جیره های ارزان تر که کیفیت یکسان دارند در اولویت قرار می گیرند.

دامداری باید بتوانند خوراکی با ارزش غذایی بالاتر یا حتی یکسان را بررسی کرده و و خوراک های  ارزان تر را با خوراک های موجود جایگزین نماید. این روش می تواند به  موفق تر شدن آن ها در بهبود بهره وری کمک کند.

آنالیز گلوتن ذرت را به این شرح می توان بیان نمود :

ماده خشک 90 درصد، پروتئین 60 درصد، رطوبت 10 درصد، خاکستر 1.8 درصد، فیبر خام 2 درصد و انرژی 4820 کیلو کالری.

فروش پوسته ذرت دامی امسال تهران

بازرگانی کهن تجارت نیکنام انواع محصولات خوراک دام و طیور از جمله اقلام جیره ارزان را به صورت عمده و در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم در سراسر کشور می رساند.

شما می توانید از طریق شماره های تماس موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در اتباط باشید.