قیمت تفاله گوجه زودبار

قیمت تفاله گوجه زودبار می تواند بر راندمان دامداری ها تاثیر مثبتی بگذارد؟ آیا کارشناسان با افزودن تفاله های گیاهی مانند تفاله گوجه به خوراک دام موافق هستند؟

قیمت تفاله گوجه زودبار می تواند بر راندمان دامداری ها تاثیر مثبتی بگذارد؟ آیا کارشناسان با افزودن تفاله های گیاهی مانند تفاله گوجه به خوراک دام موافق هستند؟

بررسی ویژگی های تغذیه ای تفاله گوجه

به تازگی افزودن تفاله ها به جیره دام از سوی دامداران انجام می شود. تفاله ها به سبب این که در دسته ضایهات قرار دارند ارزان و در دسترس هستند. به خوبی نیز می توانند نیاز های تغذیه ای دام را تامین کرده و کیفیت شیر و گوشت دام و طیور را بهبود بجشند.

جو و گندم و ذرت که دانه های وارداتی هستند، اصلی ترین بخش جیره را تشکیل می دهند. وظیفه اصلی این دانه ها تامین انرژی جیره می باشد. البته در کنار تامین انرژی، دام و طیور نیاز های دیگری نیز برای رشد و تولید فراورده های باکیفیت تر دارند.

این موضوع در حال حاضر از طرف کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و اهمین تنوع بخشی به جیره و نیاز به جایگزینی بخشی از  آن ها با سایر خوراک ها مهم ارزیابی شده است.

از این رو به فواید تغذیه ای انواع تفاله ها توجه ویژه ای شده است.

در این جا تعدادی از این عوامل را بررسی می کنیم:

  • وراداتی بودن خوراک های دانه ای موجب تحمیل هزینه های زیادی به دامداری ها می شود.
  • تفاله ها فیبر بالایی دارند که برای سلامت دام بسیار مفید است.
  • تفاله ها قیمت ارزانی دارند و خرید آن ها می تواند قیمت نهایی جیره را کاهش دهد.
  •  با هزینه حمل و نقل پایین می توان تفاله ها را تهیه نمود.

انواع تفاله ارزان مانند تفاله گوجه برای خوراک دام مدتی است که به واسطه تحقیقات به عمل آمده به عنوان جایگزین بخشی از نهاده ها در جیره تایید شده است.

تفاله گوجه خوراک مطلوب گاو است. به سبب این که این تفاله خوش خوراک است، میزان جیره را به خوبی افزایش می دهد. گاو داری ها می توانند در کنار خوراک های پایه مانند گندم و جو و ذرت این تفاله را نیز در خوراک گاو بگنجانند.

قیمت تفاله گوجه زودبار خوراک دام و طیور

بازرگانی کهن این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده تا بتوانند چند نوع از تفاله ها را با یک ماشین سفارش دهند.

به دلیل محدودیت بار برای ثبت سریع آن با واحد فروش این بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

انواع تفاله های گیاهی و جیره های ارزان در این بازرگانی برای دامداران گرامی آماده عرضه می باشد.