قیمت خرید انواع تفاله درجه یک

قیمت خرید انواع تفاله درجه یک امسال چقدراست؟ چرا ترکیب تفاله ها و خوراک های دانه ای برای جیره مورد تایید کارشناسان این حوزه است؟

تفاله

قیمت خرید انواع تفاله درجه یک امسال چقدراست؟ چرا ترکیب تفاله ها و خوراک های دانه ای برای جیره مورد تایید کارشناسان این حوزه است؟

 تفاله ها یکی از عوامل کاهنده قیمت جیره

قیمت ارزان تفاله های گیاهی سبب شده است تا بتوان بخشی از جیره را با افزودن ضایعات تامین کرد. با این جایگزینی می توان مشکل تامین خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت و …، و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود.

تفاله ها به سبب تازگی و دارا بودن مواد مغذی پر اهمیت، می تواند در بهبود کیفیت جیره دام تاثیر گذار باشد، این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال واقع گردد.

بر این اساس کارشناسان افزودن تفاله ها را به خوراک دام و طیور پیشنهاد می کنند که هر سه ویژگی مطلوب را دارا می باشد.

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، با جایگزینی بخشی از خوراک های دانه ای با تفاله ها، می توان هزینه های جاری تامین جیره را در دامداری های صنعتی کاهش داد بدون این که کیفیت ارزش غذایی جیره دام پایین بیاید.

خرید تفاله  برای خوراک دام از آن جهت که می تواند منبع موثری برای تامین انرژی جیره باشد حائز اهیمت است.

به سبب قیمت ارزان و در دسترس بودن تفاله، این جایگزینی می تواند یک پیشنهاد عالی برای کاهش هزینه های مجتمع های اقتصادی و دامپروری باشد.

همچنین این تفاله ها به دلیل خوش خوراکی می توانند موجب وزن گیری بهتر دام شوند

این نکته برای بهبود عمکرد دامداری ها از نظر سوددهی بسیار مهم می باشد.

قیمت خرید انواع تفاله درجه یک خوراک دام

دامداران گرامی می توانند جهت کسب اطلاع تکمیلی از موجودی، آنالیز و نام و کاربرد انواع خوراک های دام و طیور معرفی شده، به کانال تلگرامی بازرگانی کهن مراجعه نمایند تا بتوانند با مقایسه و بررسی بیشتر بهترین نوع جیره را با توجه به نیاز خود تهیه نمایند.

برای خرید و دریافت مشاوره تکمیلی در مورد انواع جیره های ارزان مانند تفاله های باکیفیت، با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام در تماس باشید.