مرکز خرید تفاله انگور امسال خوراک دام

مرکز خرید تفاله انگور امسال خوراک دام با توجه به نیاز دامداری ها اقدام به عرضه تفاله های باکیفیت نموده است. آیا این تفاله ها تازگی مورد نظر را دارند؟

تفاله انگور

مرکز خرید تفاله انگور امسال خوراک دام با توجه به نیاز دامداری ها اقدام به عرضه تفاله های باکیفیت نموده است. آیا این تفاله ها تازگی مورد نظر را دارند؟

 توجه به تفاله انگور به عنوان خوراک دام

با توجه به این که انواع خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت به عنوان خوراک رایج دام شناخته می شود، چه نیازی به استفاده از انواع تفاله ها مانند تفاله انگور وجود دارد؟

خوراک های دانه ای رایج مورد استفاده در خوراک دام و طیور، اغلب به صورت وارداتی تامین می شوند.

با توجه به متغیر بودن نرخ ارز و مشکلات جاری واردات و هزینه های انبارداری در گمرک، نیاز است جایگزین های مناسبی برای جیره غذایی دام تعریف شود.

این جایگزین ها باید از نظر تغذیه ای نیاز دامداران را تامین کند و همچنین قیمت آن مقرون به صرفه باشد.

با توجه به این که تفاله انگور مرغوب در کارخانه های فراوری انگور یکی از محصولات جانبی به شمار می آید و از نظر بهداشتی تاییدیه های مورد نیاز را دریافت کرده می تواند پاسخگوی نیاز دامداران باشد.

به منظور تامین نیاز دامداری های صنعتی به تفاله تازه، فروش ویژه تفاله خشک انگور برای خوراک دام و طیور از طریق این بازرگانی انجام می شود.

این خرید، فرصتی ویژه ای را برای دامداران فراهم آورده تا بتوانند در هزینه های تامین جیره صرفه جویی کنند.

این تفاله در جیره می تواند در بهبود رشد دام و راندمان دامداری ها تاثیر گذار بوده و نیاز دامداری ها به بسیاری از مواد معدنی و ویتامین ها که به صورت جزئی در جیره مورد نیاز هستند، را مرتفع نماید.

کیفیت و ارزش غذایی بالا این تفاله توانسته آن را برای خوراک دام مناسب سازد.

نحوه خرید از مرکز خرید تفاله انگور امسال خوراک دام

بازرگانی کهن در راستای ارائه محصولات ارزان قیمت و کمک به اقتصاد مراکز پرورش دام و طیور انواع ضایعات محصولات کشاورزی را در نقاط مختلف کشور توزیع می نماید. تفاله انگور به صورت خشک قابل عرضه هستند.

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.