مرکز خرید تفاله گوجه امسال

مرکز خرید تفاله گوجه امسال با چه کیفیتی اقدام به عرضه این محصول نموده است؟ چرا ترکیب این تفاله با جیره پایه از سوی کارشناسان توصیه شده است؟

مرکز خرید تفاله گوجه امسال با چه کیفیتی اقدام به عرضه این محصول نموده است؟ چرا ترکیب این تفاله با جیره پایه از سوی کارشناسان توصیه شده است؟

ارزش تغذیه ای تفاله گوجه

کاربرد اصلی گوجه، تهیه رب گوجه فرنگی در کارخانه های تولید رب است.  ولی ضایعات باقی مانده با وجود داشتن فیبر بالا و مواد معدنی مفید، دیگر امکان استفاده انسانی ندارند. این موضوع به این معنی نیست که این تفاله ها بی ارزش هستند.

از این رو کاربرد دیگری برای آن در نظر گرفته شده که می تواند از هدر رفت آن جلوگیری کند. این تفاله می تواند در جیره دام و طیور استفاده شود و آن را غنی تر کند.

  • این تفاله ارزش غذایی بالایی برای گنجاندن در جیره غذایی گاو دارد.
  •  نسبت به انواع خوراک های وارداتی مانند گندم و جو از قیمت تمام شده ارزان تری نیز بر خوردار است. این موضوع باعث تاثیر مثبت روی قیمت تمام شده خوراک دام شده که در نهایت منجر به کاهش قیمت محصولات لبنی و گوشتی خواهد شد.
  • تفاله گوجه  دارای ارزش غذایی معمولی برای خوراک دام می باشد. سطح پروتئین این تفاله نیز متوسط است که می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.
  • ویژگی خوب تفاله گوجه خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود.
  • تفاله گوجه سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

با توجه به این که تولید گوجه فرنگی در ایران بالا است و کارخانه های متعددی نیز برای فراوری آن در سراسر کشور احداث شده است، به خوبی تفاله گوجه مورد نیاز دامداری های صنعتی در سراسر کشور تامین شده و از این نظر مشکلی وجود ندارد.

مرکز خرید تفاله گوجه امسال

برای اطلاع از موجودی، آنالیز و نام و کاربرد آن ها پیشنها می کنیم به کانال تلگرامی بازرگانی کهن مراجعه نمایید تا بتوانید با مقایسه و بررسی بیشتر بهترین نوع تفاله را با توجه به نیاز خود تهیه نمایید. برای خرید و دریافت مشاوره تکمیلی در مورد انواع تفاله های گیاهی و جیره های ارزان، با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام در تماس باشید.