مرکز فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک

مرکز فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک می تواند جیره دامداری ها در سراسر کشور را تامین کند؟ این محصول قیمت مناسب و دسترسی ساده دارد.

تفاله آلبالو

مرکز فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک می تواند جیره دامداری ها در سراسر کشور را تامین کند؟ این محصول قیمت مناسب و دسترسی ساده دارد.

بررسی خواص تفاله آلبالو

جیره پایه که برای دام و طیور فراهم می شود حاوی خوراک های دانه ای از قبیل ذرت و جو و گندم می باشد. این دانه ها تامین کنند گان اصلی انرژی در جیره می باشند و به سبب نیاز زیادی که به این نوع خوراک وجود دارد، باید به صورت وارداتی تامین شود. زیرا تولیدات داخل کشور نمی تواند نیاز دامداری های صنعتی سراسر کشور را تامین کند.

همین مسئله می تواند اقتصاد دامداری ها را دچار چالش جدی کند.

بر این اساس دامداری ها نیاز دارند که در کنار جیره های پایه، خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام تامین کنند تا بتوانند از قیمت تمام شده جیره بکاهند. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله های گیاهی می باشند.

تفاله ها به ضایعات ناشی از تولیدات مختلف از محصولات باغی و کشاورزی گفته می شود که استفاده انسانی ندارد.

تفاله ها حاوی مقادیر زیادی فیبر می باشند که می تواند موجب بهبود گوارش دام گردد.  مواد معدنی زیادی نیز در این تفاله ها وجود دارد وبه این دلیل که این تفاله ها به صورت زودبار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

از میان تفاله های پرکاربرد در جیره می توان به تفاله آلبالو اشاره کرد.

به سبب فراوانی آلبالو و تولید محصولات غذایی مانند مربا و لواشک، ضایعات زیادی نیز به دست می آید که می تواند برای تکمیل ارزش تعذیه ای خوراک دام و طیور به کار رود.

این تفاله خوش خوراکی مطلوب دارد که موجب وزن گیری بهتر دام می شود. ترکیب این تفاله در جیره موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

مرکز فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از نرخ تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.