مرکز فروش تفاله انگور باکیفیت امسال

مرکز فروش تفاله انگور باکیفیت امسال چه کیفیتی از تفاله را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد؟ تفاله های گیاهی به چه نوع از فراورده های غذایی گفته می شود؟

تفاله انگور

مرکز فروش تفاله انگور باکیفیت امسال چه کیفیتی از تفاله را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد؟ تفاله های گیاهی به چه نوع از فراورده های غذایی گفته می شود؟

تفاله های مفید و ارزان

تکرار میزان استفاده از خوراک های دانه ای مانند گندم و جو در جیره موجب کاهش ارزش غذایی محصولات دامی نظیر شیر و گوشت می گردد.

خوراک های دانه ای بین غذای انسان و دام مشترک می باشند و در صورتی که به صورت مداوم از این جیره استفاده شود، منجر به فقر تغذیه ای فراورده های دامی مانند شیر و گوشت می شود.

از این رو نیاز جدی به جایگزینی آن ها با محصولات سالم و مغذی دیگر به شدت احساس می شود. یکی از بهترین گزینه ها برای این جایگزینی انواع تفاله ها می باشند که فواید زیادی برای دام دارند.

برخی از مزایای به کار گیری تفاله ها را در جیره بر می شمریم :

  • حجم بالایی از خوراک های دانه ای موجب تحمیل هزینه های زیادی به دامداری ها می شود.
  • ترکیب تفاله ها با خوراک دام به ارزش غذایی فراورده های دامی کمک خوبی می کند.
  • تفاله ها فیبر بالایی دارند که برای سلامت دام و طیور بسیار مفید است.
  • تفاله ها به سبب تولید در داخل کشور و همین طور ضایعاتی بودن، قیمت ارزانی دارند.
  • این تفاله های خوش خوراک اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود.
  • وزن گیری بهتر دام به سبب بهبود طعم خوراک دام و طیور، برای بالا رفتن راندمان در دامداری ها بسیار با اهمیت می باشد.

بر این اساس و به منظور تامین نیاز دامداری های صنعتی به تفاله تازه، فروش ویژه تفاله خشک انگور برای خوراک دام و طیور از طریق این بازرگانی انجام می شود. این خرید، به دامداران کمک می کند تا بتوانند در هزینه های تامین جیره صرفه جویی کنند.

تفاله انگور خشک شده چوب، برگ و هسته می باشد.

 بالا بودن الیاف زیاد در این تفاله سبب شده که از انرژی و پروتئین کمتری برخوردار باشد. به همین دلیل این تفاله می تواند جایگزین بخشی از خوراک های دانه ای پایه که بخش عمده جیره را پوشش داده و درصد انرژی و پروتئین بالایی دارند باشد، ولی می تواند از نظر دارا بودن مواد معدنی و ریز مغذی ها به غنی شدن جیره کمک کند.

مرکز فروش تفاله انگور باکیفیت امسال

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ارزان و سایر محصولات خوراک دام یکی از قطب های تامین مطمئن جیره دام و طیور در کشور می باشد. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.