مزیت سیلاژ ذرت بسته بندی در تامین خوراک دام

مزیت سیلاژ ذرت بسته بندی در تامین خوراک دام را می دانید؟ آیا این روش نگهداری می تواند کیفیت این علوفه را برای نگهداری طولانی تر بالا ببرد؟

سیلاژ ذرت بسته بندی

مزیت سیلاژ ذرت بسته بندی در تامین خوراک دام را می دانید؟ آیا این روش نگهداری می تواند کیفیت این علوفه را برای نگهداری طولانی تر بالا ببرد؟

سیلو چیست ؟

سیلو کلمه ای است اسپانیایی به معنای انبار و زیر زمین و سیلو کردن عملی است که به وسیله آن، برخی از غذا های دام در محلی محفوظ و حتی المقدور بدون هوا ، تحت تخمیر قرار گرفته و نگهداری می شوند.

ارزش غذایی علوفه سیلو شده نسبتاً خوب و اتلاف آن نسبت به سایر روش های نگهداری کمتر است.

این گونه می توان غذای آبدار و ارزان قیمتی در اختیار حیوان قرار داد.

سیلو کردن علوفه های گوناگون برای تامین خوراک دام ، اکنون به صورت رایج ترین شیوه برای نگهداری علوفه در دامداری ها در آمده است.

راین ترین سیلاژ بسته بندی، سیلاژ ذرت می باشد.

به کارگیری شبوه بسته بندی سیلاژ، به دامداران این امکان را داده است ، که نیاز گاو ها و گوسفندان را برای تولید بالاتر ، آسان تر و سریع تر در تمام قصول سال برآورده نمایند.

علوفه ها ( ذرت علوفه ای و یونجه ) رطوبت نسبتا بالایی دارند که آن ها را در برابر میکروب های هوازی و بی هوازی ، آسیب پذیر می سازد.

هرگاه روند دگرگونی های شیمیایی درون علوفه سیلو شده را به طبیعت واگذار کنیم ، امکان اتلاف ماده خشک ، فساد و کپک زدگی سیلاژ پیش می آید.

نقش اساسی سیلاژ بسته بندی شده در تهیه سیلاژ ، کنترل روند تخمیر و پیشگیری از این ضایعات و گرفتاری هاست.

سیلاژ بسته بندی شده راهی است به سوی تامین ، بهبود تخمیر ، حفظ ماده خشک ، پیشگیری از فساد ، درجه هضم بالاتر و سرانجام تولید بالاتر شیر ، گوشت و بهبود باروری.

مزیت سیلاژ ذرت بسته بندی در تامین خوراک دام

سیلاژ درجه یک به صورت بسته بندی و فله از طریق بازرگانی کهن به سراسر کشور ارسال می شود.

سیلاژ بسته بندی در بسته های 30 کیلویی یا یک تنی عرضه می گردد.

بسته های سیلاژ  ذرت که با نام ذرت علوفه ای نیز شناخته می شوند قابلیت نگهداری را تا 6 ماه داشته و برای مصرف مناسب می باشند.

با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.