نرخ خرید تفاله خرما زودبار امسال

نرخ خرید تفاله خرما زودبار امسال می تواند دامداری های صنعتی را به خرید و افزودن این تفاله به جیره ترغیب کند. این جیره را چگونه می توان سفارش داد؟

تفاله خرما

نرخ خرید تفاله خرما زودبار امسال می تواند دامداری های صنعتی را به خرید و افزودن این تفاله به جیره ترغیب کند. این جیره را چگونه می توان سفارش داد؟

تفاله خرما تازه

تفاله ها یکی از بهترین جایگرین های خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت و سویا است.  آیا به طور علمی و دقیق می دانید که چه عاملی سبب انتخاب تفاله ها به عنوان بخشی از خوراک های پایه شده است؟

وارداتی بودن خوراک های دانه ای و وابستگی زیاد به نرخ ارز، در روند تولید دامداری ها اختلال ایجاد کرده است.جایگزین های متعددی را برای کاهش وابستگی به خوراک های دانه ای بررسی شده و در میان گزینه های متعدد، تفاله ها به عنوان ارزان ترین و مغذی ترین خوراک برای افزودن به جیره مورد تایید قرار گرفته اند.

تفاله خرما که یکی از انواع مورد پسند در جیره می باشد، با درصد رطوبت پایین و عدم وجود هرگونه ناخالصی و افزودنی از قابلیت نگهداری بالایی برخوردار است.

تحقیقات نشان داده که مصرف تفاله خرما در خوراک دام و طیور به سبب نداشتن هیچ گونه ماده ضد تغذیه ای در جیره دام و طیور ضمن صرفه جویی در مقادیر جو و گندم، در حفظ محیط زیست نیز کمک کند.

نرخ خرید تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور

تفاله خرما معمولا در مناطقی مانند استان های تهران، آذربایجان های غربی و شرقی که کارخانجات فراوری خرما وجود دارد در دسترس می باشد.

متقاضیان این محصول و دیگر جیره های ارزان از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خور را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.