خرید انواع تفاله آلبالو امسال

خرید انواع تفاله آلبالو امسال از راه های کاهش میزان استفاده از خوراک های دانه ای در جیره می باشد. آیا این جایگزینی برای سلامت دام  مشکلی ایجاد نمی کند؟

تفاله آلبالو

خرید انواع تفاله آلبالو امسال از راه های کاهش میزان استفاده از خوراک های دانه ای در جیره می باشد. آیا این جایگزینی برای سلامت دام مشکلی ایجاد نمی کند؟

 مزایای به کار گیری تفاله آلبالو

آن چه بدیهی است برای ارتقای کیفیت جیره نیاز است با گنجاندن مواد مغذی و متنوع آن را خوش خوراک تر کرد. این موضوع می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

جایگزینی انواع تفاله ها نظیر تفاله آلبالو می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

آیا می دانید تفاله آلبالو چیست؟

تفاله آلبالو ضایعات کارخانجات تولید کنسانتره و آب میوه است و با رطوبت بالا بدست می آید. این ضایعات پس از خشک شدن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام تبدیل می شود.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا تفاله آلبالو برای افزودن به جیره انتخاب شده اند؟

کیفیت و ارزش غذایی بالا این تفاله توانسته آن را برای خوراک دام مناسب سازد. اولین دلیلی که سبب شد محققان برای کشف مواد مغذی و سنجش کیفیت تفاله ها برای خوراک دام بروند قیمت ارزان آن ها بود.

تفاله آلبالو به خوبی  می تواند جایگزین بخشی از سویا و رنگدانه در خوراک طیور شود. با توجه به قیمت آلبالو و خصوصا قیمت رنگ دانه این موضوع می تواند یک تغییر اساسی در هزینه های دامداری ها ایجاد کند.

تفاله ها ارزان و در دسترس هستند. به این سبب می تو انند به خوبی بخشی از جیره را تامین کنند. این ویژگی برای تولید شیر و گوشت باکیفیت مهم و ارزشمند است.

خرید انواع تفاله آلبالو امسال

بازرگانی کهن در راستای ارائه محصولات ارزان قیمت و کمک به اقتصاد مراکز پرورش دام و طیور انواع تفاله آلبالو را در نقاط مختلف کشور توزیع می نماید. انواع تفاله خرما، آلبالو، مرکبات، گوجه و … به صورت نمدار و خشک قابل عرضه هستند.

در استان های آذربایجان شرقی و غربی، مازندران، تهران، فارس و … می تواند این تفاله را تهیه کرد. با توجه به فصلی بودن این محصولات برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با همکاران ما در شرکت کهن تجارت نیکنام (بازرگانی کهن) در ارتباط باشید.