خرید انواع تفاله انگور مرغوب

خرید انواع تفاله انگور مرغوب می تواند به پایین آمئن بهای جیره کمک کند. آیا این تفاله می تواند به غنی شدن جیره نیز کمک کند؟

پورد گوشت دامی و طیوری

خرید انواع تفاله انگور مرغوب می تواند به پایین آمئن بهای جیره کمک کند. آیا این تفاله می تواند به غنی شدن جیره نیز کمک کند؟

ویژگی تغذیه ای تفاله گیاهی

تفاله انگور یکی از افزودنی های مناسب در خوراک دام و طیور می باشد. از آن جا که گندم و ذرت درسبد غذایی انسان و دام مشترک است، استفاده مداوم از آن ها سبب کاهش کیفیت و پایین آمدن ارزش غذایی محصولات دامی خواهد شد. از این رو به توصیه کارشناسان دام و طیور افزودنی هایی مانند تفاله انگور که حاصل فراوری انگور در کارخانجات مربوطه است می تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

استفاده از تفاله انگور از چند جهت انتخاب مناسبی می باشد:

  • افزودن تفاله ها باعث ایجاد تنوع در جیره غذایی و خوش خوراکی خوراک دام می شود.
  •  این محصولات تولید کارخانجات داخل کشور می باشد، می تواند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار گیرد.
  • که این موضوع تاثیر مثبتی بر پایین آمدن قیمت تمام شده محصولات دامی خواهد داشت. حذف هزینه های گمرک و واردات از دلایل عمده کاهش قیمت تمام شده می باشد.
  •  تفاله انگور ارزش غذایی بالایی دارد که می تواند باعث بهبود طعم و کیفیت شیر و گوشت می شود که در نهایت منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات دامی خواهد شد.

خرید انواع تفاله انگور مرغوب

تفاله انگور در صورتی که به صورت تازه به دست مصرف کننده برسد می تواند خصوصیات مثبت خود را بروز دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تازه و زودبار جیره های ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد این محصول به دست آورید.