خرید انواع تفاله چغندر

خرید انواع تفاله چغندر برای تامین جیره ارزان برای کامل کردن جیره بسیار مناسب است. آیا می توان با این تفاله به غنی تر کردن جیره نیز کمک کرد؟

تفاله چغندر

خرید انواع تفاله چغندر برای تامین جیره ارزان برای کامل کردن جیره بسیار مناسب است. آیا می توان با این تفاله به غنی تر کردن جیره نیز کمک کرد؟

ویژگی تفاله چغندر قند

با توجه به نیاز دامداری ها برای کاهش میزان استفاده از خوراک های دانه ای وارداتی، توانسته اند انواع جیره های ارزان مانند تفاله چغندر قند را جایگزین بخشی از این جیره ها کنند.

مواد مغذی این تفاله بالا بوده و می تواند سبب تنوع و بهبود کیفیت جیره شود. با این وجود قیمت تفاله چغندر به نسبت محصولی که جایگزین آن می شوند پایین تر می باشد، به همین دلیل می توان صرفه جویی اقتصادی بالایی را ایجاد نمود.

نحوه دسترسی نیز به نسبت تامین جو و ذرت راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک کاهش پیدا می کند.

استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله جغندر قند ارزش غذایی بالاتری در جیره ایجاد می کند.

تفاله چغندر به دو شکل تر و خشک تولید می شود. تفاله خشک به دو صورت پرک و فشنگی و تفاله تر به سه شکل آبدار، دونم و پرسی تولید می گردند.

تفاله خشک پرک و فشنگی

تفاله خشک به دو شکل پرک و فشنگی تولید می شود. هر کدام از این اشکال طرفداران خود را دارند. به طور معمول تفاله فشنگی نسبت به تفاله پرک از قیمت بالاتری برخوردار است.

تفاله تر آبدار، دونم و پرسی

تفاله تر بر اساس درصد ماده خشک آن تقسیم بندی می شود. درصد ماده خشک تفاله تر آبدار 10، دونم 15 و پرسی 20 درصد است. در تفاله های تر بسته بندی با توجه به میزان بیشتر بودن ماده خشک تفاله پرسی باید از این نوع استفاده گردد.

روش های ثبت سفارش و خرید انواع تفاله چغندر

قیمت این محصول در شهرهای مختلف متفاوت است. تغییرات قیمت تفاله و سایر جیره های ارزان را در تماس با کارشناسان فروش بازرگانی کهن دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی باکارشناسان بازرگانی کهن نیکنام تماس بگیرید.