خرید تفاله درجه یک

خرید تفاله درجه یک می تواند جیره دام و طیور را کامل تر کند؟ آیا کیفیت تغذیه ای این تفاله ها مورد تایید دامداران با تجربه می باشد؟

تفاله

خرید تفاله درجه یک می تواند جیره دام و طیور را کامل تر کند؟ آیا کیفیت تغذیه ای این تفاله ها مورد تایید دامداران با تجربه می باشد؟

ارزش غذایی تفاله ها در جیره

جیره دام و طیور اغلب حاوی خوراک های دانه ای از قبیل ذرت و جو و گندم می باشد. همین مسئله می تواند اقتصاد دامداری ها را دچار چالش جدی کند.

کمبود زمین های زراعی برای کشت کافی خوراک های دانه ای مختص خوراک دام و هزینه های بالای واردات و قیمت بالای ارز سبب شده هزینه های زیادی برای تامین این جیره ها به دامداری های صنعتی تحمیل شود.

بر این اساس نیاز به تهیه خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام بیش تر از گذشته احساس می شود. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله ها می باشد.

مواد معدنی و فیبر زیادی در این تفاله ها وجود دارد و از آن جا که این تفاله ها به صورت زود بار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

این بازرگانی امسال نیز اقدام به عرضه انواع تفاله های با کیفیت جهت بهبود کیفیت جیره می نماید. خواص تغذیه ای بالایی که تفاله ها برای دام  دارند موجب شده به یکی از اجزای ثابت جیره در کنار خوراک های پایه تبدیل شوند.

قیمت ارزان و دسترسی راحت تفاله ها سبب شده تا دامداران برای سفارش این محصول به مشکلی برنخورند.

خرید تفاله درجه یک

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با خرید انواع تفاله و سایر محصولات خوراک دام یکی از مراکز مطمئن تامین خوراک دام و طیور در کشور می باشد.

برای خرید تناژ این محصول می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و بار خود را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر محصول خود را دریافت نمایید.