خرید عمده انواع تفاله باکیفیت امسال

خرید عمده انواع تفاله باکیفیت امسال می تواند بر نرخ تمام شده جیره تاثیر مثبت بگذارد؟آیا ترکیب تفاله ها و خوراک های دانه ای برای سلامت دام و طیور ضرری ندارد؟

تفاله

خرید عمده انواع تفاله باکیفیت امسال می تواند بر نرخ تمام شده جیره تاثیر مثبت بگذارد؟ آیا ترکیب تفاله ها و خوراک های دانه ای برای سلامت دام و طیور ضرری ندارد؟

جیره ارزان با تفاله ها

طبق بررسی هزینه های جاری دامداری ها مشخص شده که به طور متوسط بیش از هشتاد درصد هزینه های دامداری ها و مرغداری ها مربوط به هزینه های خوراک می باشد،

در کنار موضوع هزینه های بالای تامین جیره، یکی دیگر از چالش های دامداری ها، تامین خوراک تازه و با کیفیت است که بتواند نیاز های تعذیه ای دام و طیور را به نحو مطلوبی پاسخ دهد. با توجه به این موضوع منطقی ترین راه برای کاهش هزینه ها، کاهش تمرکز بر روی خوراک های وارداتی و افزودن خوراک های ارزان و در عین حال با ارزش تغذیه ای قابل قبول می باشد. بر این اساس کارشناسان مربوطه تحقیقات گسترده ای انجام دادند و به این نتیجه رسیده اند که به کار گیری جیره های ارزان و از آن جمله تفاله ها بهترین گزینه برای تحقق خواسته های مد نظر دامداران می باشند.

خرید تفاله ها برای خوراک دام از آن جهت که می تواند منبع موثری برای تامین انرژی جیره باشد حائز اهیمت است.

همجنین تفاله ها می توانند منبع متوسط تامین نیز باشد، از این رو جایگزینی مناسب برای بخشی از گندم و جو و ذرت در جیره است. خوش خوراکی تفاله ها نیز از مواردی است که دامداری ها را برای خرید آن متقاعد نموده است.

خرید عمده انواع تفاله باکیفیت امسال

با توجه به مفید بودن تفاله ها برای جیره، در صورتی که تازه به دست مشتری برسند می توانند خصوصیات خوب خود را نشان دهند. برای دریافت مشاوره با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.