فروش تفاله آلبالو امسال درجه یک

فروش تفاله آلبالو امسال درجه یک به سود دامداری های صنعتی می باشد؟ این تفاله چه ویژگی های خوبی برای اضافه شدن به ترکیبات جیره دارد؟

تفاله آلبالو

فروش تفاله آلبالو امسال درجه یک به سود دامداری های صنعتی می باشد؟ این تفاله چه ویژگی های خوبی برای اضافه شدن به ترکیبات جیره دارد؟

تفاله ارزان آلبالو خوراک دام

تامین تفاله آلبالو به عنوان جایگزین مورد تایید کارشناسان این حوزه، برای خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت می باشد که بدون تردید تاثیرات مطلوبی را بر صرفه جویی در هزینه های تامین جیره مجتمع های اقتصادی دامپروری خواهد داشت.

خرید تفاله آلبالو را می توان راهی برای بهبود کیفیت و خوش خوراکی جیره و همچنین ارتقاء میزان تنوع مواد مغذی جیره دانست.

تفاله آلبالو و دیگر انواع تفاله با این امید به جیره افزوده می شوند که علاوه بر حفظ ارزش غذایی جیره باعث ایجاد تنوع و خوش خوراکی آن شده و در ضمن، بتوانند استفاده از نهاده ها را در جیره کاهش دهند.

تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنسانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا بدست می آید. این تفاله پس از خشک شدن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام تبدیل می شود.

فروش تفاله آلبالو امسال درجه یک خوراک دام و طیور

خرید عمده تفاله آلبالو می تواند نیاز دامداری های صنعتی را به این جیره ارزان پاسخگو باشد. کارشناسان این حوزه نیز با افزودن این تفاله به جیره موافق هستند.

در حال حاضر مقدار محدودی تفاله آلبالو موجود است. دامداران متقاضی برای خرید آن می توانند با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و تناژ مورد نیاز خود را سفارش دهند.