فروش تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور

فروش تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور به منظور تامین ارزان جیره صورت می گیرد. آیا خواص تغذیه ای این تفاله برای سلامت دام مفید است؟

تفاله خرما

فروش تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور به منظور تامین ارزان جیره صورت می گیرد. آیا خواص تغذیه ای این تفاله برای سلامت دام مفید است؟

ویژگی های تفاله خرما

خوراک های دانه ای از قبیل جو و گندم و ذرت اصلی ترین بخش جیره دام و طیور را تشکیل می دهد.

این موضوع به سبب وارداتی بودن این دانه ها از طرف کارشناسان مورد بازنگری قرار گرفته و نیاز به جایگزینی آن ها با سایر خوراک ها مانند انواع تفاله ها موجب شده تا به فواید تغذیه ای انواع تفاله ها توجه ویژه ای گردد.

خرید تفاله خرما می تواند به عنوان یک پیشنهاد عالی برای کاهش هزینه های مجتمع های اقتصادی و دامپروری در نظر گرفته شود.

تفاله خرما از این جهت که منبع مهم تامین انرژی می باشد می تواند جایگزینی مناسب برای جو و ذرت در جیره محسوب شود.

خوش خوراکی و انرژی قابل توجه تفاله خرما از مواردی است که دامداری ها را به خرید آن تشویق نموده است. علاوه بر استفاده در جیره، کارگاه های تولید پودر خرما این محصول را برای آسیاب خریداری نموده و پس از آسیاب به دامداری ها عرضه می نمایند.

این محصولات تولید کارخانجات داخل کشور و از دسته ضایعات می باشد که می توانند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار گیرند.

این موضوع می تواند تاثیر مثبتی بر پایین آمدن قیمت تمام شده محصولات دامی داشته باشد. حذف هزینه های گمرک و واردات از اصلی ترین دلایل کاهش قیمت تمام شده می باشد.

از ویژگی های بارز تفاله خرما می توان ارزش غذایی بالای آن را نام برد که می تواند در بهبود طعم و کیفیت شیر و گوشت موثر بوده و این ویژگی مثبت  منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات دامی خواهد شد.

فروش تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور و ثبت سفارش

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه خرما و سایر محصولات خوراک دام از جمله اقلام جیره ارزان به یکی از مراکز تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.