فروش خرده ذرت برزیل برای خوراک دام

فروش خرده ذرت برزیل برای خوراک دام از طریق بازرگانی کهن صورت می گیرد. افزودن خرده ذرت به جیره، کیفیت خوراک را کاهش نمی دهد؟

خرده ذرت دامی

فروش خرده ذرت برزیل برای خوراک دام از طریق بازرگانی کهن صورت می گیرد. افزودن خرده ذرت به جیره، کیفیت خوراک را کاهش نمی دهد؟

منافع خرده ذرت برای دامداری های صنعتی

خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت و سویا از منابع مهم تامین انرژی جیره دام و طیور می باشد. از این رو دامداری های صنعتی ملزم به تامین مداوم این خوراک ها می باشند. به سبب نقش حیاتی دانه ها در رشد و سلامت دام، نمی توان از خرید آن ها صرفه نظر کرد. به همین دلیل نیاز است روش هایی را برای تامین ارزان تر جیره جستجو کرد.

خرده ذرت می تواند یکی از اقلام حائز اهیمت برای مرغداری ها و دامداری ها باشد. زیرا با قیمت پایین تر می تواند همان ارزش عذایی ذرت را به جیره بیافزاید.

خرده ذرت در ارزش غذایی تفاوتی با ذرت ندارد، تنها تفاوت آن ها در شکل ظاهری است، بنابراین می توانیم آن را جایگزین ذرت در جیره نماییم.

خرده ذرت دو ویژگی مهم دارد که آن را به انتخاب مهمی تبدیل کرده است :

  • قیمت ارزان تر از ذرت

یکی از عوامل مهم در قیمت گذاری، شکل ظاهری می باشد که می تواند باعث تفاوت قیمت شود. خرده ذرت نیز نسبت به ذرت قیمت بسیار کمتری دارد که این امر هزینه تامین ذرت جیره را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد.

  • تناژ حداقلی کمتر نسبت به ذرت

برای مرغداری ها و دامداری های کوچک تر شاید خرید 10 تن( حداقل تناژ فروش خرده ذرت) به نسبت 16 تن( حداقل فروش ذرت) به صرفه می باشد. این موضوع نیز می تواند عامل مهمی در خرید این جیره باشد.

قیمت فروش خرده ذرت برزیل برای خوراک دام و ثبت سفارش

خرده ذرت در بازرگانی کهن تجارت نیکنام به فروش می رسد. با توجه به محدودیت موجودی همین امروز برای خرید اقدام نمایید.

علاوه بر خرده ذرت این بازرگانی سایر محصولات جیره ارزان مانند تفاله های گیاهی و محصولات مورد نیاز خوراک دام و طیور را به سراسر کشور عرضه می نماید.

برای اطلاع از لیست قیمت ها و مفتخر کردن این بازرگانی به حضور خود عضو کانال تلگرامی بازرگانی کهن شوید.

اطلاعات دقیق مربوط به قیمت و انجام ثبت سفارش از طریق واحد فروش این بازرگانی امکان پذیر می باشد.