فروش فوری تفاله درجه یک

فروش فوری تفاله درجه یک به چه منظوری انجام می شود؟ آیا تفاله ها توانسته اند رضایت کارشناسان را جلب کند و ارزش تغذیه ای قابل قبولی دارد؟

تفاله دامی

فروش فوری تفاله درجه یک به چه منظوری انجام می شود؟ آیا تفاله ها توانسته اند رضایت کارشناسان را جلب کند و ارزش تغذیه ای قابل قبولی دارد؟

مزیت های افزودن تفاله

بالاترین هزینه در دامداری ها مختص تامین خوراک های وارداتی پایه  می باشد.

بر این اساس نیاز جدی نسبت به کاهش این هزینه ها و جایگزین کردن خوراک های داخلی با قیمت پایین تر وجود دارد. بنا بر توصیه دامداران با تجربه یکی از  بهترین جایگزین ها می تواند انواع جیره های ارزان و به ویژه تفاله های گیاهی باشد.

از مهم ترین عواملی که سبب شده دامداران به جایگزینی انواع جیره های ارزان مانند تفاله ها روی آورند این است که این محصولات به نسبت محصولی که جایگزین آن می شوند ارزان تر می باشد، به همین دلیل می توان به خوبی هزینه های تامین جیره را کاهش داد.

خوش خوراکی از بهترین ویژگی های تفاله های گیاهی است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود.

این ویژگی مثبت تفاله ها می تواند موجب بیشتر شدن خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

فروش فوری تفاله درجه یک خوراک دام و طیور

تفاله های گیاهی به صورت زودبار به دامداری های متقاضی می رسد . در این صورت می تواند خصوصیات مثبت خود را بروز دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تازه و زودبار و انواع جیره های ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد این محصول به دست آورید.