فروش ویژه تفاله آلبالو مرغوب امسال

فروش ویژه تفاله آلبالو مرغوب امسال توسط بازرگانی کهن انجام می پذیرد. چرا افزودن تفاله ها به جیره راهی مناسب و ارزان برای تامین خوراک دام می باشد؟

تفاله آلبالو

فروش ویژه تفاله آلبالو مرغوب امسال توسط بازرگانی کهن انجام می پذیرد. چرا افزودن تفاله ها به جیره راهی مناسب و ارزان برای تامین خوراک دام می باشد؟

تغذیه بهتر دام با تفاله ها

به منظور کاهش تمرکز بر خوراک های دانه ای و یافتن جایگزین های متنوع بررسی های زیادی انجام گرفت. یکی از این جیره های ارزان تایید شده تفاله ها می باشند. طبق تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر فواید تفاله ها برای دام و طیور به صورت علمی نیز تایید شد و این محصولات به صورت بخشی از جیره غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع تفاله ها و به ویژه تفاله آلبالو از محصولات طبیعی و حاصل کارخانه های کنسرو سازی، آب میوه و کمپوت  و … می باشند. مواد مغذی این تفاله بالا بوده و می تواند برای تنوع بخشی به جیره مفید باشد. همچنین قیمت این تفاله ها به نسبت خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت و سویا پایین تر است. به همین دلیل افزودن تفاله های گیاهی مانند تفاله آلبالو به جیره دام و طیور صرفه جویی اقتصادی بالایی برای دامداری ها به همراه دارد.

نحوه دسترسی به این محصولات به نسبت تامین خوراک های پایه راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک کاهش می یابد.

این تفاله به جهت طعم خوب و خوش خوراکی، موجب تغذیه بهتر دام و طیور می شود. همچنین حاوی ریز مغذی هایی است که در حفظ سلامتی دام و بهتر شدن ارزش تغذیه ای شیر و گوشت دام  از اهمیت بالایی برخوردار است.

فروش ویژه تفاله آلبالو مرغوب امسال

یکی از ویژگی های بارز جیره های ارزان، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه جیره های مناسب و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید و دسترسی به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.