قیمت خرید انواع تفاله زودبار امسال

قیمت خرید انواع تفاله زودبار امسال می تواند در کاهش بهای تمام شده جیره موثر باشد.با توجه به ویژگی های مثبت تفاله ها، آیا خرید آن برای تامین جیره سودمند است؟

تفاله

قیمت خرید انواع تفاله زودبار امسال می تواند در کاهش بهای تمام شده  جیره موثر باشد.با توجه به ویژگی های مثبت تفاله ها، آیا خرید آن   برای تامین جیره سودمند است؟

تمایل دامداران به خرید تفاله ها

به دلیل افزایش جمعیت کره زمین نیاز به کشت محصولات مورد نیاز غذای انسان بیشتر از پیش احساس می شود. به این دلیل با کاهش زمین های مرغوب کشاورزی و گسترش دام ها، هزینه کشت خوراک های مورد استفاده انسان افزایش یافته و قیمت خوراک های دانه ای پایه برای استفاده در جیره غذایی دام ها افزایش می یابد.

به این سبب تمایل به مصرف جیره های ارزان و انواع تفاله ها  که یکی از محصولات جانبی کارخانه های تولیدی صنایع غذایی همچون کارخانه های تولید شیره خرما و انگور، کنستانتره ، تولید مربا می باشند … افزایش یافت.

همان طور که می دانید یکی از اولویت های دامداران در تامین جیره بهبود کیفیت تغذیه ای آن برای افزایش کیفیت شیر و گوشت دام می باشد. ولی با توجه به این که جیره غالب دام در حال حاضر خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت می باشد، کمی غیر عملی به نظر می رسد.

چرا که اغلب این دانه ها وارداتی هستند. برای رسیدن به این هدف نیاز است خوراک های منتوعی از نظر مزه و ارزش غذایی به جیره افزوده شوند که این خواسته دامداران را تحقق بخشد. به این دلیل دامداران با تجربه معتقدند که تفاله ها می توانند جایگزین مناسبی برای خوراک های دانه ای باشد و این محصولات را می توان به تدریج در جیره های غذایی دام و طیور استفاده نمود.

قیمت خرید انواع تفاله زودبار امسال

برای اطلاع از روش های ثبت سفارش و خرید انواع جیره ارزان و نیز ویژگی های هر تفاله برای نوع مصرف، با کار شناسان فروش بازرگانی کهن نیکنام تماس بگیرید تا راهنمایی مورد نیاز خود را دریافت کنید.