قیمت روز انواع تفاله باکیفیت امسال

قیمت روز انواع تفاله باکیفیت امسال می تواند یکی از عوامل تعیین کننده بهای تمام شده جیره باشد. آیا این تفاله ارزش تغذیه ای مناسبی برای افزودن به جیره دارد؟

تفاله

قیمت روز انواع تفاله باکیفیت امسال می تواند یکی از عوامل تعیین کننده بهای تمام شده جیره باشد. آیا این تفاله ارزش تغذیه ای مناسبی برای افزودن به جیره دارد؟

تامین جیره ارزان دام و طیور

تامین هزینه بالای واردات خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت یکی از اصلی ترین مشکلات دامداری ها می باشد که موجب بالا رفتن قیمت تمام شده محصولات دامی نظیر شیر و گوشت می شود. به این دلیل ترکیب جیره های دانه ای پایه و خوراک های ارزان مانند انواع تفاله ها که محصولات جانبی کارخانجات تولید آب میوه و کنستانتره و تولید لواشک و مربا و … می باشند می تواند ضمن کاهش هزینه های محصولات وارداتی، کیفیت غذایی جیره را نیز ارتقا ببخشد. یکی دیگر از مزایای انواع تفاله بالا بودن میزان فیبر و مواد معدنی آن است که ارزش تغذیه ای جیره دام را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

به علاوه شیوه دسترسی و تهیه تفاله های خوراک دام به نسبت تامین سایر خوراک های دانه ای ساده تر بوده و نگرانی ناشی از تامین ارزان و باکیفیت جیره و خوراک دام به شکل چشمگیری کاهش می یابد. چرا که این محصولات در داخل کشور تولید می شوند و از آن جا که این تفاله ها به صورت زودبار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

همچنین تفاله ها در دسته تفاله های خوش خوراک قرار دارند که این موضوع برای دامداران بسیار مهم است. جیره خوش خوراک منجر به افزایش حجم خوراک دام و طیور شده و به همان نسبت وزن گیری دام نیز روند بهتری خواهد داشت.

قیمت روز انواع تفاله باکیفیت امسال

یکی از مزیت های خرید از بازرگانی کهن برای دامداران، تحویل جیره های زودبار و باکیفیت می باشد. همچنین خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر ومطمئن تر یاری نماید.

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله ها و سایر محصولات جیره ارزان در کشور به یکی از قطب های تامین خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید و ثبت سفارش با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.