قیمت فروش تفاله آلبالو زودبار

قیمت فروش تفاله آلبالو زودبار می تواند با قیمت خوراک های دانه ای رقابت کند؟ چرا استفاده انحصاری از خوراک های دانه ای برای تغذیه دام مفید نیست؟

تفاله آلبالو

قیمت فروش تفاله آلبالو زودبار می تواند با قیمت خوراک های دانه ای رقابت کند؟ چرا استفاده انحصاری از خوراک های دانه ای برای تغذیه دام مفید نیست؟

کاهش قیمت تمام شده جیره

تفاله های گیاهی یکی از اقلام مهم از محصولاتی هسنتد که می توانند جایگزین بخشی از جیره های دانه ای پایه باشند و با عنوان جیره ارزان شناخته می شوند.

از انواع پرکاربرد جیره های ارزان می توان به تفاله آلبالو اشاره کرد.

تفاله آلبالو ضایعات کارخانه های تولید کمپوت، لواشک، آب میوه و … می باشند که مصرف انسانی ندارند. به این دلیل این تفاله قیمت ارزانی دارد.

کیفیت و ارزش غذایی بالایی که در این تفاله وجود دارد، در کنار قیمت مناسب، از دلایل انتخاب آن برای خوراک دام و طیور می باشد.

تفاله آلبالو جایگزین بخشی از سویا و رنگدانه در خوراک طیور است.  قیمت ارزان تفاله آلبالو و خصوصا قیمت رنگ دانه می تواند تاثیر زیادی در هزینه های دامداری ها به همراه داشته باشد. تفاله آلبالو به صورت خشک قابل عرضه به دامداری های صنعتی می باشد.

این تفاله منبع نسبی پروتئین گیاهی و رنگ دانه در جیره طیور می باشد.

این محصول را می توان در جیره مرغ، گاو و گوسفند به عنوان یک خوراک ارزان قیمت و بدون هیچ گونه عامل ضد تغذیه ای به کار برد.

اطلاع از قیمت فروش تفاله آلبالو زودبار

بازرگانی کهن در راستای ارائه محصولات ارزان قیمت مانند جیره های ارزان و کمک به اقتصاد مراکز پرورش دام و طیور انواع ضایعات محصولات کشاورزی را در نقاط مختلف کشور توزیع می نماید.