قیمت فروش تفاله چغندر

قیمت فروش تفاله چغندر خوراک دام از قیمت خرید خوراک های دانه ای با صرفه تر است؟ این تفاله محصول چه فرایندی است و چه خواصی دارد؟

تفاله چغندر

قیمت فروش تفاله چغندر خوراک دام از قیمت خرید خوراک های دانه ای با صرفه تر است؟ این تفاله محصول چه فرایندی است و چه خواصی دارد؟

مقایسه قیمت تفاله چغندر و خوراک های دانه ای

یکی از مهم ترین عوامل در تعیین نرخ فراورده های دامی نظیر گوشت و شیر، بهای تمام شده جیره می باشد.

امروزه تغذیه دام و طیور تنها با محصولات وارداتی نظیر ذرت و سویا و دیگر خوراک های مشترک با غذای انسان، از جهات مختلفی امکان پذیر نیست.

استفاده از ضایعات کارخانجات صنایع غذایی، ضمن کمک به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند موثر باشد.

صنایع فراوری چغندر ضایعاتی دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیست ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارد، می تواند کیفیت تغذیه ای جیره دام را بهبود بخشد.

تحقیقات کارشناسان این حوزه تایید می کند که افزودن تفاله چغندر  موجب ارتقای کیفیت جیره می گردد. این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود.

این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.

در مواقعی که تفاله خشک چغندرقند برای اسب مورد استفاده قرار می گیرد، بهتر است، خیسانده شود.

اگر چه میزان نشاسته و فسفر این محصول کم است اما میزان قند آن بالا است.

استفاده از جیره های دانه ای به همراه تفاله چغندر قند ارزش غذایی بالاتری دارد.

قیمت فروش تفاله چغندر خوراک دام

برای خرید تناژ این تفاله چغندر خوراک دام می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و بار خود را سفارش دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن در محل مورد نظر محصول خود را دریافت نمایید.