مراکز فروش عمده پودر خرما در تهران

پودر خرما با توجه به قیمت مناسب و ارزان برای استفاده در کارخانه های خوراک دام و طیور، دامداری ها و واحدهای پرورش اسب، واحدهای پرورش گوسفند، گاوداری و شترمرغ است.

مراکز فروش عمده پودر خرما در تهران

تولید پودر خرمای با کیفیت برای دام و طیور:

در وب سایت ما، پودر خرما با در نظر گرفتن تمام جنبه های مربوط به سلامت، تولید و برای فروش عرضه می شود. محصول نهایی ترکیبی از گوشت و هسته خرما کم آب و کاملا تمیز است که در چند مرحله پودر شده است. این مخلوط محصول نهایی است. و بعد از خنک شدن در کیسه های 40 کیلویی برای بسته بندی قرار می گیرد تا به عنوان پودر خرما برای فروش عرضه شود. چرخه تولید خرما و تبدیل آن به پودر خرما بالاترین کیفیت انجام می شود که گزینه ای بسیار مناسب، مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای استفاده در زنجیره غذایی دام، اسب، شترمرغ و مرغ تخم مرغ در دام و طیور می باشد.

کارخانه های خوراک دام، دامداری ها و واحدهای پرورش طیوراز این نوع پودر خرما برای استفاده جهت تغذیه دام و طیور خود بهره می برند و پودر خرما گزینه ای بسیار مناسب، مقرون به صرفه و قابل اعتماد است.

خرید پودر خرما مرغوب خوراک دام پرواری

فواید پودر خرما برای دام و طیور:

هسته خرما در طول فرآیند تولید کاملاً به پودر تبدیل می شود و این امکان را برای دستگاه گوارش حیوانات فراهم می کند تا بدون هیچ مشکلی آنها را پردازش کند. اخیراً مشخص شده است که خرما حاوی مولکولی به نام دیاستولنس است که به دلیل شباهت به کورتیزون از نظر ویژگی های ضد التهابی، ضد حساسیت و کاهش حساسیت به آن «کورتیزون گیاهی» لقب گرفته است. پودر خرمای اسیله حاوی چندین ویتامین از جمله A (بتاکاروتن)، E، C، B2 و B1 است و همچنین حاوی ترکیباتی است که به ویژه در برابر سرطان و اسهال قوی هستند.

تولید پودر خرما به صورت کاملا مکانیزه و بهداشتی:

 تولید پودر خرما در کارخانه های ما توسط یک خط تولید کامل صنعتی انجام می شود و محصول نهایی (مخلوطی از گوشت و هسته خرما) است که در شرایط کاملا بهداشتی، خشک و در چند مرحله و پس از سرد شدن آسیاب می شود. مرحله، در 40 کیسه بسته بندی شده است. پس از مرحله سرد شدن، محصول در 40 کیسه بسته بندی می شود. مقدار بر حسب کیلو ذکر شده است. محصول نهایی زمانی که از چرخه تولید خارج می شود از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است و گزینه ای بسیار مناسب، مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای استفاده در جیره غذایی دام سبک، دام سنگین، اسب های پرورشی، شترمرغ و … مرغ های تخمگذار در کارخانه های خوراک دام و طیور، دامداری ها و واحدهای پرورش طیوراست.