مرکز تفاله انگور زودبار خوراک دام

مرکز تفاله انگور زودبار خوراک دام امسال نیز اقدام به عرضه این تفاله خواهد کرد. آیا تفاله انگور می تواند پاسخگوی نیاز دامداری ها به خوراک مفید و تازه باشد؟

پورد گوشت دامی و طیوری

مرکز تفاله انگور زودبار خوراک دام امسال نیز اقدام به عرضه این تفاله خواهد کرد. آیا تفاله انگور می تواند پاسخگوی نیاز دامداری ها به خوراک مفید و تازه باشد؟

انواع خوراک های تکمیلی دام و طیور

خوب است بدانید ترکیب جیره های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت و جو و سوبا با انواع تفاله ها می تواند ارزش غذایی جیره را بهبود ببخشد. در واقع این ترکیب می تواند جیره را مغذی تر و خوش خوراک تر کرده و برای افزایش راندمان دامداری ها مفید باشد.

در گذشته غالب غذای دام را ضایعات کشاورزی تشکیل می داد که به سبب تازه بودن و داشتن تنوع، به سلامت دام و افزایش کیفیت فراورده های دامی نیز کمک می کرد. در زمان حاضر نیز با توجه به وجود کارخانه های متعدد تولید و فراوری محصولات باغی و کشاورزی، استفاده از تفاله ها می تواند هزینه های تامین جیره را در دامداری ها کاهش دهد و همچنین جیره دام و طیور را غنی تر سازد.

از این رو محققان در خصوص استفاده از ضایعات محصولات برای خوراک دام تحقیقاتی به عمل آورند که خوشبختانه بسیاری از محصولات ن ضایعاتی نظیر تفاله انگور توانستند با نمره خوبی از این آزمون عبور کنند.

این تفاله ویژگی های با ارزشی نظیر آنتی اکسیدان بالا، بهبود رنگ گوشت طیور، کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیور و همچنین آنتی اکسیدان بالا دارا می باشد.

مرکز تفاله انگور زودبار خوراک دام امسال

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع جیره های گیاهی و سایر تفاله های گیاهی ویژه دام در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.