مرکز خرید تفاله انگور درجه یک زودبار

مرکز خرید تفاله انگور درجه یک زودبار می تواند تفاله ها را به سراسر کشور ارسال کند؟ این خرید می تواند به سود دامداری ها باشد؟

تفاله انگور

مرکز خرید تفاله انگور درجه یک زودبار می تواند تفاله ها را به سراسر کشور ارسال کند؟ این خرید می تواند به سود دامداری ها باشد؟

افزودن مواد مغذی به جیره با تفاله ها

بالابردن کیفیت غذای دام و طیور و همچنین تنوع بخشی به آن به منظور افزایش راندمان محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت می باشد. به همین دلیل استفاده از انواع جیره های ارزان مانند انواع تفاله ها می تواند این خواسته آن ها را براورده کند. چرا که این محصول از نظر بهداشتی و ارزش غذایی در سطح قابل قبولی قرار دارد.

به چند ویژگی خوب این تفاله اشاره می کنیم :

  • این تفاله محصول کارخانه های داخلی فراوری انگور بوده و برای افزودن به جیره غذایی دام و طیور ارزش غذایی بالایی دارد.
  • نسبت به سایر خوراک های وارداتی از قیمت تمام شده پایین تری بر خوردار می باشد. این موضوع باعث تاثیر خوبی بر هزینه های پرداختی خوراک دام داشته و در نهایت موجب کاهش بهای تمام شده محصولات لبنی و گوشتی می گردد.
  •  به دلیل وجود کارخانجات در داخل کشور، هزینه های واردات و گمرک حذف شده و زمان کوتاه تری از سفارش تا تحویل طی می شود. این موضوع بر روی هزینه ارسال تفاله نیز تاثیر مثبت دارد.
  •  این تفاله خوش خوراک است. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.
  • تفاله ها حاوی مقادیر زیادی فیبر می باشند که می تواند موجب بهبود گوارش دام گردد.
  • مواد معدنی زیادی در این تفاله ها وجود دارد و از آن جا که این تفاله ها به صورت زودبار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

مرکز خرید تفاله انگور درجه یک زودبار

یکی از مهم ترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها و سایر جیره های ارران ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن می باشد .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت تفاله انگور تازه با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.