مرکز خرید تفاله انگور

مرکز خرید تفاله انگور می تواند نیاز دامداری های سراسر کشور را به این تفاله پاسخگو باشد. آیا می دانید که تفاله ها چگونه تولید می شوند؟

فروش تفاله انگور

مرکز خرید تفاله انگور می تواند نیاز دامداری های سراسر کشور را به این تفاله پاسخگو باشد. آیا می دانید که تفاله ها چگونه تولید می شوند؟

 افزودن تفاله انگور برای سلامت دام و طیور

تفاله ها به ضایعات حاصل از فراوری محصولات باغی و کشاورزی گفته می شود. این تفاله ها به سبب ویژگی های با ارزش تغذیه ای که دارند، به تازگی از سوی دامداران مورد توجه قرار گرفته اند.

به واسطه قیمت پایین و دسترسی آسان می توان بخشی از نگرانی دامداری ها را در مورد تامین غذای تازه و مغذی برای جیره دام و طیور را با این جایگزینی مرتفع ساخت.

یکی از انواع پرفروش تفاله ها که مورد توجه کارشناسان نیز هست، تفاله انگور می باشد که محصول جانبی کارخانه تولید آب انگور است.

این تفاله خواصی نظیر آنتی اکسیدان بالا، بهبود رنگ گوشت طیور و کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیور را دارا می باشد.

خواص تفاله انگور برای دام و طیور

  1. محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده دارد
  2. الیاف بالایی دارد
  3. میزان بالای آنتی اکسیدان این تفاله برای افزودن به جیره مهم است
  4. موجب بهبود رنگ گوشت طیور می شود
  5. به سبب تولید داخل کشور، به کاهش هزینه های تامین خوراک کمک می کند.

این تفاله شامل خشک شده چوب، برگ و هسته انگور می باشد و نمی تواند صد در صد جایگزین خوراک های تامین کننده انرژی مانند گندم و جو و ذرت گردد.

ولی می تواند بخشی از نیاز جیره را به مواد معدنی و مغذی تامین کند. همچنین به سبب خوش خوراکی مطلوبی که دارد موجب بیشتر شدن حجم خوراک و و وزن گیری سریع تر دام نیز می گردد.

مواد معدنی زیادی در این تفاله وجود دارد و از آن جا که به صورت زودبار به دست مشتری می رسد از تازگی مناسبی بر خوردار می باشد.

مرکز خرید تفاله انگور ارزان و زودبار

تفاله انگور می تواند نیاز تغذیه ای دام را براورده کند و همچنین به اقتصاد دامداری ها کمک کند.

انواع تفاله انگور درجه یک به صورت زودبار و به سراسر کشور ارسال می گردد. برای خرید و دریافت اطلاعات کافی با کارشناسان فروش بازرگانی کهن در تماس باشید.