نرخ تفاله آلبالو خوراک دام امسال

نرخ تفاله آلبالو خوراک دام امسال برای خرید و افزودن به جیره مناسب است؟ چرا این محصول برای استفاده در خوراک دام یک فرصت محسوب می گردد؟

تفاله آلبالو

نرخ تفاله آلبالو خوراک دام امسال برای خرید و افزودن به جیره مناسب است؟ چرا این محصول برای استفاده در خوراک دام یک فرصت محسوب می گردد؟

امتیازات جیره حاوی تفاله آلبالو

توجه کارشناسان حوزه دام و طیور به انواع تفاله ها به سبب بالا رفتن نرخ ارز و مشکلات پیش روی دامداران برای تامین هزینه های واردات بیشتر از گذشته جلب شده است.

بالا بودن نرخ تهیه خوراک های دانه ای وارداتی مانند گندم و جو و ذرت، تامین آن برای دامداری های صنعتی به چالشی جدی تبدیل کرده است.

تفاله ها خوراکی ارزان و مغذی برای افزودن به جیره انتخاب می باشند.

تفاله ها محصول جانبی صنایع غذایی نظیر تولید آب آلبالو و لواشک و …در داخل کشور می باشد که می توان با قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد. همچنین تفاله آلبالو می تواند به غنی شدن جیره کمک کند.

این خرید می تواند برای اقتصاد دامداری ها مفید باشد و فروش عمده این تفاله می تواند فرصتی استثتایی را برای دامداران فراهم کند تا بتواند در هزینه های جاری دامداری صرفه جویی کنند.

نرخ تفاله آلبالو خوراک دام درجه یک امسال

تفاله آلبالو و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، سیب و … محصولاتی هستند که به سبب خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات محصول با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.