نرخ خرید تفاله خرما زودبار

نرخ خرید تفاله خرما زودبارامسال نیز ارزان است؟ آیا تحقیقات آزمایشگاهی ادعای مفید بودن تفاله ها برای خوراک دام و طیور را تایید می کنند؟

تفاله خرما ارزان

نرخ خرید تفاله خرما زودبار امسال نیز ارزان است؟ آیا تحقیقات آزمایشگاهی ادعای مفید بودن تفاله ها برای خوراک دام و طیور را تایید می کنند؟

تفاله خرما کجا تولید می شود؟

تفاله های گیاهی به انواع ضایعات محصولات کشاورزی گفته می شود که در جیره غذایی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند.

 نقش عمده خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت تامین انرژی در جیره است، ولی در تامین آن ها برای جیره دام و طیور در دامداری های صنعتی موانعی وجود دارد.

از آن جمله می توان گفت  هزینه خرید بالا، وارداتی بودن و امکان پذیر نبودن تامین فوری و زودبار آن ها.

برای رفع مشکلات ذکر شده نیاز است در ترکیب جیره از انواع تفاله ها مانند تفاله خرما استفاده کرد. می توان با خرید تفاله خرما و افزودن آن به جیره دام ارزش غذایی آن را بهبود بخشید. چرا که تفاله خرما خوراکی در سلامت دام تاثیر خوبی دارد.

همچنین این خرید می تواند منافع اقتصادی دامداری ها را تامین کند و به صورت کلی می توان گفت این خوراک جیره مناسبی برای دام است.

نرخ خرید تفاله خرما زودبار دام و طیور امسال

خرید از مراکز معتبر می تواند در تامین جیره تازه و با کیفیت برای دامداری های صنعتی را یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه خرما و سایر محصولات جیره ارزان و مورد نیاز به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید..