نرخ فروش تفاله انگور تازه امسال

نرخ فروش تفاله انگور تازه امسال برای تامین جیره دام و طیور به صرفه است؟ آیا می توان با افزودن این تفاله به جیره آن راغنی تر کرد؟

تفاله انگور

نرخ فروش تفاله انگور تازه امسال برای تامین جیره دام و طیور به صرفه است؟ آیا می توان با افزودن این تفاله به جیره آن راغنی تر کرد؟

تفاله ارزان برای جیره

فروش تفاله انگور می تواند به سود دامداری های صنعتی باشد. همچنین این فروش می تواند به رفع دغدغه ها و راحتی مشتریان در تامین جیره های ارزان برای جیره، کمک کند.

تفاله ها ضایعات حاصل از تولید کارخانه های تولید رب، کنسرو، شیره، لواشک، آب میوه و … می باشند و خواص غذایی آن ها به نسبت قیمت آن ها، برای جیره بسیار مطلوب می باشد.

انواع تفاله ها مانند تفاله انگور با توجه به مواد مغذی که دارند می توانند جایگزین خوبی برای جو، ذرت و یا سویا باشند و نیاز جیره را به ازای درصدی که در آن قرار می گیرند به خوراک های دانه ای وارداتی کمتر کنند.  موضوع قیمت، اصلی ترین دلیل کاهش هزینه های تامین خوراک می باشد.

از طرف دیگر با توجه به این که این محصولات تمام در داخل تولید می شوند هزینه های حمل و نقل کمتری بابت آن ها پرداخته می شود، همچنین به صورت فوری و زود بار قابل دسترسی است.

نرخ فروش تفاله انگور تازه امسال خوراک دام و طیور

خرید خوراک دام و طیور از نهاده تا خوراک آماده همگی از طریق بازرگانی کهن تجارت نیکنام امکان پذیر است. این خدمت به منظور رفع دغدغه ها و راحتی مالکان دامداری های صنعتی ایجاد شده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله انگور و انواع جیره های ارزان گیاهی با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.