خرید ارزان پودر خرما مرغوب امسال

پودر خرما با در نظر گرفتن تمام جنبه های مربوط به سلامت، تولید و برای فروش عرضه می شود. محصول نهایی ترکیبی از گوشت و هسته خرما کم آب و کاملا تمیز است که در چند مرحله پودر شده است. این مخلوط محصول نهایی است.

پودر خرما

موارد استفاده پودر خرما:

پودر خرما با در نظر گرفتن تمام جنبه های مربوط به سلامت، تولید و برای فروش عرضه می شود. محصول نهایی ترکیبی از گوشت و هسته خرما کم آب و کاملا تمیز است که در چند مرحله پودر شده است. این مخلوط محصول نهایی است. و بعد از خنک شدن در کیسه های 40 کیلویی برای بسته بندی قرار می گیرد تا به عنوان پودر خرما برای فروش عرضه شود. چرخه تولید منجر به فروش پودر خرما با بالاترین کیفیت می شود که گزینه ای بسیار مناسب، مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای استفاده در زنجیره غذایی دام، اسب، شترمرغ و مرغ تخم مرغ در دام و طیور می باشد. کارخانه های خوراک دام، دامداری ها و واحدهای پرورش طیور. این نوع پودر خرما گزینه ای بسیار مناسب، مقرون به صرفه و قابل اعتماد است.

پودر خرما

فواید پودر خرما:

خرما فواید بی‌شماری برای سلامتی و تندرستی دارد که منجر به افزایش استفاده از محصولات جانبی مانند پودر خرما و سایر اقلام مشابه شده است که همگی بازار عمده‌فروشی و خرده‌فروشی جهانی میوه را هدایت می‌کنند. از آنجایی که حاوی مقادیر بسیار بالایی نمک، فسفر، کلسیم و پتاسیم است، این پودر شگفت‌انگیز که به طور مکرر با استفاده از هسته خرما مرطوب ساخته و استفاده می‌شود، می‌تواند به مدیریت و پیشگیری از دیابت و قند خون بالا کمک کند. برای کسانی که این بیماری را دارند یا از آن رنج می برند، بسیار مفید است. در واقع، این پودر قابل توجه با افزایش ترشح و تولید انسولین، قند خون شما را کاهش می دهد. بنابراین باید دو قاشق چای خوری را جایگزین فنجان قهوه معمولی خود کنید. از این پودر برای تهیه مربا استفاده کنید، سپس می توانید آن را برای چای در صبحانه یا شام بنوشید.

موارد مورد مصرف پودر هسته خرما در حیوانات:

آزمایشات صورت گرفته در مراکز مختلف دانشگاهی نشان می دهد پودر هسته خرما را می توان به عنوان یک ماده غذایی خوش خوراک در جیره مرغ گوشتی، مرغ تخمگذار، گاو و گوسفند استفاده نمود. هرچند آزمایش ها حاکی از تمایل بیشتر گوسفند به این این ماده با ارزش است.