قیمت انواع تفاله آلبالو ارزان امسال

قیمت انواع تفاله آلبالو ارزان امسال چقدر است؟ آیا این تفاله می تواند به غنی تر شدن جیره دام کمک کند؟ آیا این تفاله به سراسر کشور ارسال می شود؟

تفاله آلبالو

قیمت انواع تفاله آلبالو ارزان امسال چقدر است؟ آیا این تفاله می تواند به غنی تر شدن جیره دام کمک کند؟ آیا این تفاله به سراسر کشور ارسال می شود؟

نرخ انواع تفاله آلبالو با کیفیت خوراک دام

با توجه به کارخانجات موجود در داخل کشور و عدم نیاز به واردات، قیمت آن برای تولید کننده به صرفه خواهد بود. چرا که یکی از پر هزینه ترین موارد در دامداری ها بخش تامین هزینه خوراک دام می باشد و قسمت عمده ای از این جیره را خوارک های دانه ای نظیر گندم و جو تشکیل می دهد . این خوراک ها به اندازه نیاز داخل کشور تولید نمی شوند و باید تامین بقیه نیاز این محصولات به صورت واردات از سایر کشورها تامین گردد. در حال حاضر نیز با توجه به نرخ متغیر دلار و هزینه های گمرک می تواند اقتصاد دامدارای ها را دچار چالش کند.

به دلیل شرایط متنوع آب و هوایی ایران، باغ های بزرگ آلبالو در مناطق مختلف کشور وجود دارند و به این دلیل همه ساله حجم بالایی آلبالو به دست می آید. همچنین کارخانه های بزرگی نیز برای فراوری این محصول تاسیس شده که حاصل آن مربا و لواشک و … می باشد. مقداری نیز تفاله آلبالو به جای می ماند که در زمینه تامین تفاله مورد نیاز خوراک دام می تواند کاملا پاسخگوی دامداران باشد.

همچنین تجربه دامداران نشان داده این تفاله ها به دلیل مواد مغذی و فیبر بالا می توانند باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم شیر و گوشت دام و طیور شده و در نهایت موجب بازار پسندی این محصولات خواهند شد.

مرکز فروش تفاله آلبالو ارزان خوراک دام

برای کسب اطلاعات کافی و ثبت سفارش و نیز آگاهی از روش های خرید تفاله ها و سایر خوراک های ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.