مرکز خرید انواع تفاله انگور مرغوب

مرکز خرید انواع تفاله انگور مرغوب می تواند علاوه بر تامین انواع مختلف تفاله، آن را به سراسر کشور ارسال کند؟ آیا این تفاله برای سلامت دام مفید است؟

فروش تفاله انگور

مرکز خرید انواع تفاله انگور مرغوب می تواند علاوه بر تامین انواع مختلف تفاله، آن را به سراسر کشور ارسال کند؟ آیا این تفاله برای سلامت دام مفید است؟

فواید استفاده از تفاله ها

تفاله خوراک دام همان ضایعات و محصولات ثانویه کارخانه ها می باشند که امروزه به یکی از محصولات مهم در صنعت خوراک دام و طیور تبدیل شده اند.

این محصولات به سبب ویژگی های خوبی که دارند توانسته اند جایگاه خود را در این صنعت بیابند. انواع تفاله ها دارای خواصی می باشند که در نهایت به مغذی شدن جیره خواهد انجامید.

نیاز به جایگزینی جیره های پایه با سایر خوراک ها موجب شده تا به فواید تغذیه ای انواع تفاله ها توجه ویژه ای گردد. در این جا تعدادی از این عوامل را بررسی می کنیم:

  • وراداتی بودن خوراک های دانه ای موجب تحمیل هزینه های زیادی به دامداری ها می شود.
  • اشتراک خوراک های دانه ای با غذای انسان ارزش غذایی فراورده های دامی را کاهش می دهد.
  • تفاله ها فیبر بالایی دارند که برای سلامت دام بسیار مفید است.
  • تفاله ها قیمت ارزانی دارند.
  • به دلیل تولید در داخل کشور می توانند به صورت زودبار به سراسر کشور ارسال شوند.
  • تقاله ها حاوی ریز مغذی هایی هستند که در حفظ سلامتی دام از اهمیت بالایی برخوردار است.

از دیگر مزایای یه کار گیری تفاله ها در خوراک دام خوش خوراکی آن است که منجر به افزایش حجم تغذیه و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام خواهد شد. همچنین فیبر موجود در آن باعث گوارش بهتر دام می گردد.

بر این اساس و به منظور تامین نیاز دامداری های صنعتی به تفاله تازه، فروش ویژه تفاله خشک انگور برای خوراک دام و طیور از طریق این بازرگانی انجام می شود. این خرید، با این خرید فرصتی ویژه ای برای دامداران فراهم شده تا بتوانند در هزینه های تامین جیره صرفه جویی کنند.

مرکز خرید انواع تفاله انگور مرغوب

بازرگانی کهن به عنوان مرکز خرید انواع جیره های ارزان مانند تفاله ها این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده تا بتوانند چند نوع از جیره ها را با یک ماشین سفارش دهند.

این امکان علاوه بر دستیابی سریع محصول سبب کاهش هزینه های های حمل و نقل خواهد شد.

به دلیل حجم بالای سفارشات برای ثبت سریع آن با واحد فروش این بازرگانی تماس حاصل فرمایید.