خرید فوری تفاله تازه امسال

خرید فوری تفاله تازه امسال یکی از مناسب ترین روش ها برای کاهش هزینه های تامین جیره می باشد. چرا این تفاله می تواند جایگزین  خوراک های دانه ای باشد؟

تفاله

خرید فوری تفاله تازه امسال یکی از مناسب ترین روش ها برای کاهش هزینه های تامین جیره می باشد. چرا این تفاله می تواند جایگزین  خوراک های دانه ای باشد؟

ویژگی های تفاله های مرغوب

فروش و عرضه انواع تفاله های گیاهی مانند  تفاله سیب، تفاله آلبالو، تفاله چغندر،، تفاله خرما و … سبب شده است تا بتوان محدودیت خرید و تامین برخی محصولات جیره های دانه ای و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود.

  1. انواع تفاله ها دارای مواد معذنی و فیبر بالا می باشند و می توانند بر بالا رفتن کیفیت جیره دام و بهبود ارزش تغذیه ای آن تاثیر مثبتی بگذارند.
  2. قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال دامداران صنعتی برای افزودن به جیره دام و طیور واقع گردد.
  3. ویژگی خوش خوراکی تفاله های گیاهی باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. که به این سبب می توان انتظار افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام را داشت.
  4.  مواد مغذی این محصولات بالا بوده و می توانند سبب تنوع و بهبود کیفیت جیره شوند. قیمت این تفاله ها نیز به نسبت محصولات پایه پایین تر می باشد، به همین دلیل می توان به صرفه جویی اقتصادی بالایی دست یافت.
  5. نحوه دسترسی به این محصولات به نسبت تامین جو و گندم راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک کاهش می باشد.
  6. استفاده از محصولاتی نظیر ذرت، سویا و گندم و جو که بین جیره های غذایی انسان و دام مشترک است در خوراک دام یکی از عوامل بروز فقر تغذیه ای در جهان است. جایگزین نمودن این خوراک ها با تفاله ها از جمله اقدامات در جهت رفع این مشکل است.

خرید فوری تفاله تازه امسال

متقاضیان این محصول برای خرید و اطلاع از قیمت روز این محصولات و سایر جیره های ارزان می توانند از هر نقطه کشور سفارشات خود را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.