قیمت خرید پودر هسته خرما جایگزین جو برای خوراک دام

قیمت خرید پودر هسته خرما جایگزین جو برای خوراک دام چقدر است؟ آیا خرید این محصول برای خوراک دام و طیور به صرفه بوده و می تواند راندمان را بالا ببرند؟

تفاله خرما ارزان

قیمت خرید پودر هسته خرما جایگزین جو برای خوراک دام چقدر است؟ آیا خرید این محصول برای خوراک دام و طیور به صرفه بوده و می تواند راندمان را بالا ببرند؟

پودر هسته خرما یکی دیگر از محصولاتی است که علاوه بر اینکه می تواند در جیره جایگزین جو و ذرت شود، توانسته است در بهبود کیفیت جیره و همچنین کاهش هزینه تمام شده بسیار موثر واقع شود.

خواص پودر هسته خرما

این محصول به قدری خاصیت دارد که در احادیث نیز به مصرف آن برای انسان توصیه شده است. علاوه بر پود هسته از تفاله این محصول نیز برای خوراک دام و طیور استفاده می شود.

انرژی بالای آن و درصد پروتئینی که دارد سبب می شود تا کیفیت جیره افزایش یافته و قیمت تمام شده بابت تامین خوراک کاهش یابد.

همین دو مورد کافیست تا دامداری ها و مرغداری ها برای خرید این محصول به سرعت وارد عمل شوند.

موارد بیان شده علاوه بر آنالیز های آزمایشگاهی توسط مشتریان ما تایید گردیده و ما با اطمینان مصرف و افزودن آن به جیره را به شما مشتریان عزیزی که تا بحال از پودر خرما استفاده نکرده اید توصیه می نماییم.

نحوه خرید از بازرگانی کهن

شما همه روزه می توانید از طریق شماره های بخش فروش این بازرگانی استعلام قیمت محصول مورد نیاز خود را دریافت نموده و نسبت به خرید تناژ مورد نیاز خود اقدام نمایید.

علاوه بر محصولات جایگزین این بازرگانی عموم محصولات خوراک دام و طیور را به سراسر کشور عرضه می نماید.

راهی آسان برای اطلاع از محصولات

کانال تلگرامی بازرگانی کهن همه روزه محصولات موجود خود را از طریق کانال تلگرامی خود اطلاع رسانی می نماید.