مرکز تهیه تفاله انگور زودبار

مرکز تهیه تفاله انگور زودبار امسال نیز این تفاله ها را به سراسر کشور ارسال می کند. چرا استفاده از این تفاله در جیره دام و طیور توصیه شده است؟

فروش تفاله انگور

مرکز تهیه تفاله انگور زودبار امسال نیز این تفاله ها را به سراسر کشور ارسال می کند. چرا استفاده از این تفاله در جیره دام و طیور توصیه شده است؟

جیره غنی به کمک تفاله ها

غنی سازی جیره  به سبب تاثیر مستقیم بر کیفیت محصولات دامی از قیبل شیر و گوشت و همچنین بر سلامتی و سرعت وزن گیری دام و طیور برای دامداران بسیار مهم است.

به همین دلیل نیاز است تنوع و ارزش غذایی جیره همیشه در اولویت های برنامه ریزی دامداری ها قرار بگیرد.

استفاده مستمر از این دانه های می تواند معایبی نیز داشته باشد :

  • کمبود زمین های زراعی برای کشت کافی خوراک های دانه ای
  • هزینه های بالای واردات و قیمت بالای ارز
  • کاهش ارزش غذایی فراورده های دامی به دلیل مشترک بودن دانه ها بین انسان و دام
  • تاخیر در تحویل به سبب وارداتی بودن

بر این اساس تهیه خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام مانند تفاله ها و از جمله تفاله انگور یکی از روش های تایید شده برای کاهش این مشکلات می باشد.

تفاله انگور با خواصی چون آنتی اکسیدان بودن و دارا بودن دیوارهای سلولی با قبلیت هضم باعث خوش خوراکی جیره غذایی شده و هضم را آسان می کند.

تفاله انگور به خشک شده چوب، برگ و هسته گفته می شود که به دلیل بالا بودن الیاف زیاد از انرژی و پروتئین کمتری برخوردار می باشد

این تفاله جایگزینی برای بخشی از محصولاتی چون ذرت و سویا که بخش اعظم جیره را پوشش داده و درصد انرژی و پروتئین بالایی دارند می باشد.

مرکز تهیه تفاله انگور زودبار امسال

تفاله انگور در بازرگانی کهن موجود بوده که برای خرید آن می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و تناژ مورد نیاز خود را سفارش دهید.